Noclegi
Atrakcje
Kalendarium
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kino 7D

34-500 Zakopane, Krupówki 9
Telefon:
+48 533 020 020

Imprezy i Rozrywka

Położenie na mapie

Opis
Kino 7D Zakopane - dolne Krupówki. Zapraszamy do niezwykłego świata przeżyć i efektów w kinie 7D. W trakcie oglądania seansu na zmysły wzroku, słuchu, węchu i dotyku oddziaływają dźwięk, światło, woda, wiatr i ruchome podłoże dając niezapomniane doznania i wspomnienia. W ofercie posiadamy seanse przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Zniżki dla grup zorganizowanych. 
4542
Wyświetleń:
Na skróty
Nasi partnerzy
Tatrzanska Agencja Kino Sokół Zakopane Trollandia - Parki Linowe
ATRAKCJE NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Prezentujemy najlepsze atrakcje w Tatrach wyselekcjonowane i zgrupowane w tematyczne kategorie. Podhale jest coraz bardziej atrakcyjnym regionem, gdzie można uczestniczyć w licznych imprezach sportowych, wydarzeniach kulturalnych, a także wypocząć w prawdziwie luksusowych ośrodkach SPA. Największe atrakcje turystyczne w Tatrach są zaplanowane tak, aby cieszyć całe rodziny – wycieczki jednodniowe, baseny termalne i aquaparki, sporty dla dorosłych i dla dzieci, to zaledwie niewielki procent pomysłów na spędzenie udanego urlopu i korzystanie z atrakcji w górach na Podhalu. Urozmaiceniem jest także wspaniała regionalna kuchnia oraz imprezy, różne o każdej porze roku.
copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net